Kağıttan Pırlanta Yap!

Kağıttan Pırlanta Yap!

Kağıt pırlantalar, evinize modern ve lüks bir görünüm getirmenin güzel bir yoludur. Onları şık bir hediye kutusu olarak da kullanabilirsiniz

– belki bir nişan ya da düğün için aksesuar olarak da..

Size adım adım bir DIY kâğıt pırlanta nasıl yapılacağını göstereceğim. Ayrıca sizin için ücretsiz bir basılabilir şablon oluşturdum. İndirip, çıktısını alabilirsiniz.

Gereçler

Sert kâğıt, makas, tutkal tabancası, kurşun kalem, cetvel ve kağıdın kırılması için bir şey, örneğin bir bıçağın / neşterin ya da bir ısı yalıtım aracının arka tarafı.

Şablonu İndirin

Nasıl Yapılır?

1.Hazır kalıp şablonun pdf dosyasını indirin   ve yazdırın. 

(Daha küçük bir pırlanta istiyorsanız, resmi yazdırırken ölçeklendirebilirsiniz. Bu postunda en üstteki fotoğrafta, pırlantanın orijinal boyutunun% 100,% 75,% 50 ve% 25’i olduğunu görebilirsiniz.)

2.Şablonu olabildiğince doğru kesin. Böyle görünmeli.

3.Sert kağıdı renkli / güzel tarafı aşağıya yerleştirin ve şablonu üstüne yerleştirin. Şablonun konturları boyunca olabildiğince doğru çizin.

4.Çizgiler boyunca kesin.

5.Katlama çizgilerini şablonda görüldüğü gibi bir kalemle işaretleyin (yukarıdaki resme bakın).

6. Tüm çizgilerin boyunca ısı yalıtım aracıyla veya bir bıçak / neşterin üst tarafıyla çizerek kağıdı kırın ve  düz tutmak için bir cetvel kullanın. Gerekirse tekrarlayın. Sonra tüm satırları katlayın.

7.Şimdi elması birbirine yapıştırmanın zamanı geldi! İlk önce uzun kağıt kanadı üzerine yapıştırıcı sürün ve birleştirin (bir şekilde huni gibi görünmelidir). Daha sonra tüm küçük kağıtları flepleri sekizgene yapıştırın.

8.Ve bitti!

etkinlikdeposu

Okul öncesi eğitim etkinlikleri ve ilgi çekici içerikler üreticisi.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: